Wednesday, May 11, 2016

Linda's Garden - Pen and Ink by Lou Belcher


Linda Zern, fellow writer and friend, gave me permission to use a beautiful photo of her garden as inspiration for this pen and ink... Thanks  Linda. If you don't know Linda check out her books here... Click

This painting is 8" x 8" on 140-pound watercolor paper. 

More information is available at these sites...


Original: Daily Paintworks

Prints: Fine Art America

Other Products: Fine Art America  


If you have any questions, email me at Lou@LouBelcher.com

5 comments:

 1. Delighted. Delightful. Happy day. Thank you so much.

  ReplyDelete
 2. Astropay Kart Ne Kadara Alınır?. Astropay kart istenilen miktarlarda alınabilecek bir kart çeşidi değildir. Bu tür sitelerde kimlik bilgilerinizle bulunmak istememeniz gayet anlaşılır bir durumdur. Seçim yapıldıktan sonra, ödeme formu olarak bilinen kısımda yer alan ilgili hanelere, yetkili temsilciler tarafından verilmiş olan pin kodunun girilmesi ve ödeme işleminin tamamlanması yeterli bir uygulamadır.
  Astropay İçin Kişisel Bilgi Alınır mı? Astropay kartı almanız halinde hiçbir kişisel bilginiz geçmez ve istenmez. Sizler de dilerseniz daha fazla bilgi almak için telefon edip detaylı bilgilendirme talep edebilir ve neticesinde Astropay kart al sistemi ile bu karta sahip olabilirsiniz. Her ne kadar kart olarak ifade edilse de, bu ön ödemeli sistem aslında bayiler tarafından verilen dijital kodların kullanılmasından ibarettir.

  ReplyDelete
 3. The color of the ink has good clarity and writing with this apparatus is always a breeze. The Waterman Ball Point Pen has a refined style and feel, and is a good choice as it's also very durable.
  campo marzio pen

  ReplyDelete